Oost-Vlaanderen

De genomineerden voor de provincie Oost-Vlaanderen 2019:


HEREN:

1e provinciale:
De Schrijver Jelle (SK Lochristi A)
Lepage Michiel (K. VK. Ninove)
Romero Gomez Olivier (K. VK. Ninove)

2e provinciale A:
Berwouts Lorenzo (Latem)
Dossche Robin (Poesele)
Verougstraete Tim (Latem)

2e provinciale B:
Landuyt Koen (Burst)
Ulens Jonathan (Munkzwalm A)
Van Poelvoorde Nils (SK. Denderhoutem)

2e provinciale C:
Geldof Matthias (JV Kruibeke)
Kanteh Ndaw Ibrahim (Haasdonk A)
Van De Velde Yentl (KFC Vrasene)

3e provinciale A:
Gijsels Mathies (DKW Evergem)
Kesteloot Sammy (KFC Evergem C)
Van Laere Tiziano (Wachtebeke)

3e provinciale B:
Brouwers Jesse (St Denijs)
Martens Birgen (St. Denijs)
Ost Mathieu (Laarne-Kalken)

3e provinciale C:
Bovyn Joachim (Zingem A)
Tomàs Yanick (Zingem A)
Waelkens Ewoud (Bevere A)

3e provinciale D:
Hooge Sebastiaan (E. Houtem)
Pardon Kevin (VK Nederhasselt)
Van Melkebeke Jordy (SV Sint-Antelinks)

3e provinciale E:
Bou-Sfia Anouar (Yellow Blue SK Beveren)
Segers Johan (Yellow Blue SK Beveren)
Van Laecke Timothy (Kallo)

4e provinciale A:
Cornelis Pieter (SK Oostakker)
Rabaey Otto (De Pinte)
Thiriaux Gianni (Zaffelare B)

4e provinciale B:
Bogaert Harm (Olsene)
Revyn Jarl (Nokere-Kruishoutem B)
Vanderstraeten Matthias (Petegem S.)

4e provinciale C:
De Bolle Tommy (Wilskr. Idegem)
Van De Perre Andy (Everbeek)
Van Wijmeersch Jonathan (Everbeek)

4e proviciale D:
Baeyens Koen (Smetlede)
Limpens Ruud (Aaigem)
Sevens Ruben (Smetlede)

4e provinciale E:
De Witte Thomas (Hamme-Zogge)
Maes Jef (Hamme-Zogge)
Vermeulen Yves (PD Kruibeke)

DAMES:

1e provinciale:
De Loose Pauline (K. FC. Eendr. Zele)
De Vos Ellen (K. AA. Gent D)
Mestdagh Justine (K. AA Gent D)

2e provinciale:
Arys Inge (Erembodegem)
Autekie Lisa (Waarschoot)
Roelands Yara (Erembodegem)

3e provinciale A:
Cleys Yenthl (Bosdam Beveren A)
De Somviele Nancy (KFC Evergem C)
Saelens Christine (KFC Evergem C)

3e provinciale B:
De Coninck Julie (Latem)
De Grave Stefanie (LS Merendree)
Herregodts Youna (K. Olsa Brakel B)

3e provinciale C:
De Punt Lore (Borsbeke)
Govaert Johanna (Borsbeke)
Wynant Bieke (Borsbeke)