Oost-Vlaanderen + Nationaal vrouwen

De genomineerden voor de provincie Oost-Vlaanderen 2019:


HEREN:

1e provinciale:
De Schrijver Jelle (SK Lochristi A)
Lepage Michiel (K. VK. Ninove)
Romero Gomez Olivier (K. VK. Ninove)

2e provinciale A:
Berwouts Lorenzo (Latem)
Dossche Robin (Poesele)
Verougstraete Tim (Latem)

2e provinciale B:
Landuyt Koen (Burst)
Ulens Jonathan (Munkzwalm A)
Van Poelvoorde Nils (SK. Denderhoutem)

2e provinciale C:
Geldof Matthias (JV Kruibeke)
Kanteh Ndaw Ibrahim (Haasdonk A)
Van De Velde Yentl (KFC Vrasene)

3e provinciale A:
Gijsels Mathies (DKW Evergem)
Kesteloot Sammy (KFC Evergem C)
Van Laere Tiziano (Wachtebeke)

3e provinciale B:
Brouwers Jesse (St Denijs)
Martens Birgen (St. Denijs)
Ost Mathieu (Laarne-Kalken)

3e provinciale C:
Bovyn Joachim (Zingem A)
Tomàs Yanick (Zingem A)
Waelkens Ewoud (Bevere A)

3e provinciale D:
Hooge Sebastiaan (E. Houtem)
Pardon Kevin (VK Nederhasselt)
Van Melkebeke Jordy (SV Sint-Antelinks)

3e provinciale E:
Bou-Sfia Anouar (Yellow Blue SK Beveren)
Segers Johan (Yellow Blue SK Beveren)
Van Laecke Timothy (Kallo)

4e provinciale A:
Cornelis Pieter (SK Oostakker)
Rabaey Otto (De Pinte)
Thiriaux Gianni (Zaffelare B)

4e provinciale B:
Bogaert Harm (Olsene)
Revyn Jarl (Nokere-Kruishoutem B)
Vanderstraeten Matthias (Petegem S.)

4e provinciale C:
De Bolle Tommy (Wilskr. Idegem)
Van De Perre Andy (Everbeek)
Van Wijmeersch Jonathan (Everbeek)

4e proviciale D:
Baeyens Koen (Smetlede)
Limpens Ruud (Aaigem)
Sevens Ruben (Smetlede)

4e provinciale E:
De Witte Thomas (Hamme-Zogge)
Maes Jef (Hamme-Zogge)
Vermeulen Yves (PD Kruibeke)

DAMES:

1e provinciale:
De Loose Pauline (K. FC. Eendr. Zele)
De Vos Ellen (K. AA. Gent D)
Mestdagh Justine (K. AA Gent D)

2e provinciale:
Arys Inge (Erembodegem)
Autekie Lisa (Waarschoot)
Roelands Yara (Erembodegem)

3e provinciale A:
Cleys Yenthl (Bosdam Beveren A)
De Somviele Nancy (KFC Evergem C)
Saelens Christine (KFC Evergem C)

3e provinciale B:
De Coninck Julie (Latem)
De Grave Stefanie (LS Merendree)
Herregodts Youna (K. Olsa Brakel B)

3e provinciale C:
De Punt Lore (Borsbeke)
Govaert Johanna (Borsbeke)
Wynant Bieke (Borsbeke)


De genomineerden voor Nationaal vrouwen 2019:

Superleague:
Ndoutou Eboa Missipo Kassandra (K.AA.GENT A)
Van Kerkhoven Ella (R.SC.ANDERLECHT A)
Wijnants Sarah (R.SC.ANDERLECHT A)

Vrouwen Div.1.Nat.: 
Demoustier Audrey (FC.FÉMINA W.S. WOLUWE A)
Laridon Charlotte (CLUB BRUGGE KV.A)
Mermans Lien (VOETBALCLUB MOLDAVO A)

Vrouwen Div.2.Nat.A
Deparck Eva (K.SK.VOORW.ZWEVEZELE A)
Haesebroek Yana (K.OLSA BRAKEL A)
Van Den Bergh Tinne (K.WUUSTWEZEL FC. A)2